حرکت اما واتسون نویسنده بازیگری بازیگران

حرکت: اما واتسون نویسنده بازیگری بازیگران بازیگر مدرسه زندگی آلبوم میلیون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مشورت با AFC جهت حل مسئله المپیکی شدن ، پاداش خاص جهت دختران فوتسالیست

تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان بعد از قهرمانی در رقابت‌های قهرمانی آسیا در تایلند، ساعت ۳:۴۵ بامداد سه‌شنبه (۲۵ اردیبهشت) وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شدند و مور

مشورت با AFC جهت حل مسئله المپیکی شدن ، پاداش خاص جهت دختران فوتسالیست

پاداش خاص جهت دختران فوتسالیست/ مشورت با AFC جهت حل مسئله المپیکی شدن

عبارات مهم : المپیک

تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان بعد از قهرمانی در مسابقه های قهرمانی آسیا در تایلند، ساعت ۳:۴۵ بامداد سه شنبه (۲۵ اردیبهشت) وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شدند و مورد استقبال رسمی مسئولان وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال قرار گرفتند.

رئیس فدراسیون فوتبال از مشورت با کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت حل مسئله حضور تیم ملی فوتسال بانوان در المپیک جوانان خبر داد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان بعد از قهرمانی در مسابقه های قهرمانی آسیا در تایلند، ساعت ۳:۴۵ بامداد سه شنبه (۲۵ اردیبهشت) وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شدند و مورد استقبال رسمی مسئولان وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال قرار گرفتند.

مشورت با AFC جهت حل مسئله المپیکی شدن ، پاداش خاص جهت دختران فوتسالیست

مهدی تاج در حاشیه مراسم استقبال از این بانوان فوتسالیست، در جمع خبرنگاران گفت: بسیار خوشحالم بعد از کمتر از شش ماه که مردها قهرمان آسیا شده است بودند، بانوان هم سربلند شدند. اقدام خوبی هم صورت گرفته بود و ۹ اردو در نظر گرفته بودم. آینده نگری خودم قهرمانی در این مسابقه ها بود که میسر شد.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: سرمایه گذاری ما در فوتسال زیاد از فوتبال هست. جهت فوتبال هم در حال برنامه ریزی هستیم.

تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان بعد از قهرمانی در رقابت‌های قهرمانی آسیا در تایلند، ساعت ۳:۴۵ بامداد سه‌شنبه (۲۵ اردیبهشت) وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شدند و مور

او همچنین از پاداش خاص جهت دختران فوتسالیست خبر داد و گفت: ۱۲۰۰ دلار در تایلند پرداخت کردیم و در کشور عزیزمان ایران هم ۱۰ میلیون تومان خواهیم داد. وزارت ورزش و نهاد ریاست جمهوری هم کمک خواهند کرد چون همه از این قهرمانی خوشحالند. همچنین این بازیکنان به زودی با وزیر ورزش دیدار خواهند کرد. تفاوت در پاداش با تیم ملی فوتبال بزرگسال است ولی با تیم ملی فوتسال آقایان، این پاداش برابر است.

تاج همچمین راجع به اعزام تیم ملی بانوان به المپیک جوانان اظهار کرد: مشکلی که با AFC پیدا کردیم این است گفتند نمی توانند بانوان در المپیک حاضر شوند چون قبلا مردها سریعتر سهمیه را گرفته اند. البته در حال مشورت هستیم تا بانوان هم بتوانند به المپیک جوانان بروند.

واژه های کلیدی: المپیک | فوتسال | المپیک | جوانان | فوتبال | فوتسال | کنفدراسیون آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz