حرکت اما واتسون نویسنده بازیگری بازیگران

حرکت: اما واتسون نویسنده بازیگری بازیگران بازیگر مدرسه زندگی آلبوم میلیون

گت بلاگز اخبار بین الملل مانور آمریکا – کره جنوبی بازی با آتش بر فراز یک انبار اتمی است / پیونگ یانگ

کره شمالی با محکوم کردن رزمایش یکسان اخیر میان آمریکا و کره جنوبی اظهار کرد که این دو کشور بر فراز یک انبار اتمی با آتش بازی می‌کنند.

مانور آمریکا - کره جنوبی بازی با آتش بر فراز یک انبار اتمی است / پیونگ یانگ

پیونگ یانگ: مانور آمریکا – کره جنوبی بازی با آتش بر فراز یک انبار اتمی است

عبارات مهم : مانور

کره شمالی با محکوم کردن رزمایش یکسان اخیر میان آمریکا و کره جنوبی اظهار کرد که این دو کشور بر فراز یک انبار اتمی با آتش بازی می کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کمیته ملی صلح در کره شمالی در بیانیه ای اعلام کرد: ما دست به سینه نخواهیم ماند و بازی های احمقانه با آتش بر فراز انبار اتمی را دنبال می کنیم. ما متعهد می شویم که با قدرت به هر گونه خصومت آشکار پاسخ دهیم.

مانور آمریکا – کره جنوبی بازی با آتش بر فراز یک انبار اتمی است / پیونگ یانگ

در همین راستا پیونگ یانگ تصویری را انتشار داده است که در آن کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی بسیار خشنود در حال صحبت با نظامیان هست. در حالی که می توان پشت سر او نوشته ای به عنوان “موشک بالستیک پوکگوکسونگ” را مشاهده کرد که به گفته رسانه های ژاپنی ممکن است یک موشک قاره پیما باشد که کره شمالی قرار بود چندی قبل به نمایش بگذارد.

کره جنوبی و آمریکا دوشنبه گذشته رزمایش مشترکی را شروع کردند در حالی که پیونگ یانگ پیش از آن هشدار داده بود که این مانور اقدامی بی پروا است که موجب مرحله غیرقابل کنترلی در جنگی هسته ای می شود.

کره شمالی با محکوم کردن رزمایش یکسان اخیر میان آمریکا و کره جنوبی اظهار کرد که این دو کشور بر فراز یک انبار اتمی با آتش بازی می‌کنند.

واژه های کلیدی: مانور | آمریکا | مشاهده | رسانه ها | کره جنوبی | کره شمالی | پیونگ یانگ | پیونگ یانگ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz